13 Mayıs 2019 Genel 0 comment

SANATIN KUMAŞA YÖN VERDİĞİ ADRES… “TERZİ RECEP” SİADEXPO’DA YERİNİ ALDI

SİNOP İÇİN BULUŞALIM BİRLİKTE KAZANALIM
Yenilikçi ve gelişime açık olan Sinoplu İş Adamları Derneği birlik ve beraberlik içinde yaptığı başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek 2017 SİAD forumunu 2019 Uluslararası SİADEXPO (Sinoplu İş Adamları Fuarı) ’na dönüştürdü.
SİAD ve Proaktif Fuarcılık iş birliği ile 19-22 ARALIK 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi(İFM)’de düzenlenecek olan Sinoplu İş Adamları Fuarı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanması ve KOSGEB tarafından desteklenmesi ile de uluslararası arenada Sinop İş Dünyasının sesini duyurmuş olacak.
‘Şıklığın her detayına hükmedin! Sanat yolculuğunda, bugünlerde duayen bir marka haline gelen Recep GÖKSEL, hayallerin gerçeğe dönüştürülebileceğinin kanıtı olmuştur. Küçük yaşlarda, çırak olarak sektöre sessiz sedasız giriş yapmış ve yeteneğini fark ederek kendi özgün tarzını oluşturmuş ve sektörde isminden sıkça söz ettirmiştir. TERZİ RECEP Markası ile müşterileri her daim özenle seçilmiş işadamları, bürokratlar ve sanat dünyasından pek çok ünlü isimler olmuştur. Başta İstanbul olmak üzere İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve Türkiye geneli ile birçok ülkeden iyi giyinmeyi kendine yaşam tarzı edinmiş kişilere hizmet vermektedir.

Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin ŞAHİN ise fuara Sinoplu İş Adamlarının ilgi ve alakasından memnuniyet duyduklarını ifade etti. Fuara uzun bir süre kalmasına rağmen Sinop İş Dünyasının fuara yoğun ilgi gösterdiğini belirterek iş dünyasına teşekkür etti.