Yükleniyor.

Ziyaretçiler

SİNOPLU İŞ ADAMLARI BU FUARDA BULUŞUYOR

SİNOP İÇİN BULUŞALIM BİRLİKTE KAZANALIM

Ziyaretçilerimizin Kazanımları

  • SİAD bünyesindeki, Türkiye ekonomisinde güçlü bir yere sahip firmalar ile tanışmak
  • Firmaların ürünlerini, yöntemlerini ve fiyat politikalrını değerlendirmek
  • Benzer sektördeki firmaların tanışması ve ilgi duyulan alanda yatırım yapmayı planlayanların bilgi sahibi olması
  • Türkiye genelindeki Sinop’lu firma sahipleriyle birebir görüşme imkanı yakalayıp her firmanın kendi alanındaki yeniliklerinin yakından takip edilmesi
  • Firmaların yeni firma ve kişilerle görüşüp iş bağlantılarının kurabilme fırsatı
  • Yalnızca SİAD bünyesinde değil Türkiye genelindeki STK’lar ve benzeri firmaların tanışması

ZİYARETÇİLER HAKKIMIZDA NE DİYOR

Ziyaretçilerimizin Yorumları

SİAD EXPO 2019’u bu boyutları ile önemsediğimizi, İlimizin geleceği bakımından yeni umut ve ufuklar yarattığını ifade etmek istiyorum. SİAD tarafından 2017 yılında gerçekleştirilen Sinop İş Dünyası ve Girişimcilik Forumu’nun bu kez gerçek anlamda bir fuar yapısına bürünmesi konuya verilen önem ve hassasiyetin bir neticesidir. Bu duygu ve düşünceler ile SİAD EXPO 2019’u gündeme getiren, katkı sağlayan ve emeği geçen başta SİAD yönetimi olmak üzere tüm kesimlere şahsım ve Sinop halkı adına teşekkürlerimi sunuyor, fuarın tüm katılımcılarına hayırlı olması dileklerimle başarılar diliyorum.

 

 

 

Barış AYHAN
Sinop Belediye Başkanı

Sinoplu İş Adamları Fuarının İş Dünyasındaki temsilcilerimize ekonomik ve ticari anlamda çok önemli katkılar sağlayacağı kanaatindeyim. Bu açıdan Türkiye ekonomisinin son yıllarda uluslararası ticarette yapmış olduğu atılımlara bir ivme daha kazandıracak olan Sinoplu İş Adamları Fuarı’na, katkı sağlayan ve emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

 

 

 

 

Köksal ŞAKALAR
Sinop Valisi

Fuarlarda sağlanacak iletişim, işbirliği ekonomik faaliyetlerin efektifliğini artıracak daha sağlam ilişkiler ve ticari ağlar kurulacaktır. Gerek Sinop’umuzda faaliyet gösteren işadamlarımız, işletmelerimiz gerekse Sinop dışında faaliyet gösteren Sinoplu iş adamlarımız ve işletmelerimizin firma ve işletmelerinin tanıtımı için SİAD Expo büyük bir fırsat olacaktır.

 

 

 

 

Engin ALTAY
Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili

SİAD EXPO Sinop’lu İş Adamları Fuarı 2019’un ülkemiz ve Sinop’umuz ekonomik ve sosyal hayatına yeni bir sinerji oluşturması için bütün firmalarımızın destek ve ilgilerini bekliyorum.

 

 

 

 

 

Dr. Nazım MAVİŞ
Ak Parti Sinop Milletvekili

Sinop ili ve ilçelerindeki ekonomik büyüme ve iş dünyasındaki çalışmaları arttıran çalışmalara imza atmayı planlıyoruz. Bu amaçla, Proaktif Fuarcılık Ltd. Şti. ve SİAD (Sinoplu İş Adamları Derneği) iş birliği ile bu yıl Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve KOSGEB desteği ile ilki düzenlenecek olan Sinoplu İş Adamları Fuarı, 19-22 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açacak. Sinoplu İş Adamları Fuarı’nda; tekstil, makine, gıda, sağlık, tarım, finans, inşaat, emlak, otomotiv gibi bölgenin öne çıkan sektörlerinden firmalar yer alacak. Tüm Türkiye’den ve yurt dışından fuara katılacak birçok farklı sektördeki ziyaretçilerin, şirket sahiplerinin, müşteri portföyü ile yeni çalışmalarla, projelerle, fuara katılacak tüm katılımcıların bilgilendirilmesi ile ilgili çalışmalar yapılacaktır.

 

 

Hüseyin ŞAHİN
Proaktif Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı

İlk kez 2017 yılında düzenlenen ‘Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu’nun uluslararası alana taşınarak fuar olarak düzenlenmesi son derece önemli bir atılımdır.

2017 yılında şirket olarak foruma katılmıştık ve önemli kazanımlar elde etmiştik. Sinoplu İş Adamları’nın birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde bu fuarda olmalarını önemsiyorum. ‘Sinoplu İş Adamları Fuarı’na katılım sözleşmesini Proaktif Fuarcılık firması Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ŞAHİN Bey ile imzaladık. Tüm ‘Sinoplu iş adamlarını’ bu fuarda görmek istiyoruz.

 

 

 

Rafet ORHAN
Siad Yönetim Kurulu Başkanı

‘’Böyle güzel bir günde gerçekten Sinop’umuz için neler yapabiliriz noktasında gelinen bu nokta itibariyle, SİAD yönetimini kutluyorum. İlk defa bir fuar şeklinde gerçekleşen bu organizasyon için çok mutluyum ve gururluyum’’

 

 

 

 

Cahit Can
Ak Parti Sinop Eski Milletvekili

‘’Stand’ları dolaştım, üretim yapan arkadaşlarla konuştum, gurur duydum, büyük keyif aldım, inşallah hep beraber çalışmayı Rabbim bizlere nasip etsin. Siad Yönetim Kurulunu ve tüm SİAD ekibini kutluyorum’’

 

 

 

 

 

Soner Meşe
Musiad Genel Başkan Yardımcısı

‘’Yıllardır böyle bir tabloyu görmeyi çok hayal ettim, İnşaallah bu bir başlangıç olur ve bundan sonra devam eder,yüze yakın hemşerimizin bir araya gelmesi ve onların mesleklerinde zirveye gelmesi bizleri çok mutlu etti’’

 

 

 

 

 

Erol Derici
Sinop Sanayi Ve Ticaret Odası Başkanı

‘’İtiraf etmeliyim ki, Sinoplular olarak bu kadar işadamı ve iş potansiyelimizin olduğunu bilmiyordum, bu organizasyon ile bu potansiyeli ortaya çıkardıkları için,tüm Siad ekibini canı gönülden tebrik ediyorum’’

 

 

 

 

Mehmet Ersoy
İçişleri Bakan Yardımcısı

SİAD çok güzel bir hazırlık yapmış. 1. si düzenlemesine rağmen hazırlıklar fevkalade. Biraz önce stantları da gezdik. yani çok iyi bir hazırlık var. Çok iyi bir sunum var. Katılanlarda gayet üst düzeyde, katılımda yoğun. Biz Sinoplular olarak ilki başardık. İş adamlarının büyük özverileri sayesinde olağanüstü bir hazırlık yapılmış. Olağanüstü bir toplantı. Samimi söylüyorum stantlardaki herkesin yüzü gülüyor. Sinop’un güler yüzü tüm Türkiye’ye yayılsın temennisi var.

 

 

 

 

İbrahim Çelebi
ANAVATAN Partisi Genel Başkanı