9 Aralık 2019 Genel 0 comment

SEKTÖRÜN ÖNEMLİ FİRMALARINDAN MT VIP TURİZM DE SİAD EXPO’DA!

SİNOP İÇİN BULUŞALIM BİRLİKTE KAZANALIM!

Yenilikçi ve gelişime açık olan Sinoplu İş Adamları Derneği birlik ve beraberlik içinde yaptığı başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek 2017 SİAD forumunu 2019 Uluslararası SİADEXPO (Sinoplu İş Adamları Fuarı)’na dönüştürdü. SİAD ve Proaktif Fuarcılık iş birliği ile 19-22 ARALIK 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi(İFM)’de düzenlenecek olan Sinoplu İş Adamları Fuarı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanması ve KOSGEB tarafından desteklenmesi ile de uluslararası arenada Sinop İş Dünyasının sesini duyurmuş olacak. Sektörün önemli firmalarından MT Vip Turizm de Siad Expo’da yerini aldı.

Profesyonel ve kaliteli hizmeti ilke edinmiş bir ekibin oluşturduğu MT VIP TURİZM siz değerli müşterilerinin taleplerini yerine getirmek için faaliyet göstermektedir.

MT Vip Turizm zamanı iyi yöneten, deneyime dayalı bir hizmet anlayışına sahiptir.

Hizmetleri arasında kiralama, şehir içi ve dışı transferler, özel davet ve organizasyonlarda VIP ulaşım hizmeti, İstanbul Atatürk Havalimanı transferi, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı transferi, İstanbul Havalimanı transferi, Havalimanı karşılama hizmeti, VIP Gelin Arabası ve daha birçok organizasyonda sizlere profesyonel VIP ulaşım hizmeti vermektedirler.

Sizleri de MT Vip Turizm firması ile tanışmaya, Sinoplu İş Adamları Fuarı’na davet ediyoruz.