Yükleniyor.

Özyıldırım Group

Sektör : Plastik Ürün İmalatı
Web : www.ozyildirim.com.tr
Tel : 444 3 659
Adres : E-5 Karayolu Üzeri Haramidere Sanayi Sitesi O Blok No: 110 Avcılar-İstanbul
Mail    : info@ozyildirim.com.tr

1993 Yılında plastik sektöründe başlangıç yapan firmamız ilk yıllardan itibaren yapmış olduğu yeniliklerle sektörün diğer temsilcilerinden farklı olduğunu ortaya koymuştur.

Başlangıçta güneş şemsiyeleri için plastik alt bidonlar üreten firma, 2000 yılında mağaza vitrin dekorasyonunun önemli unsurlarından birisi olan plastik vitrin mankeni üretimine yepyeni modellerle PRENS-PRENSES markası ile iddialı bir başlangıç yaparak,ürün çeşitliliği ve kalitesi ile dünyada 1 numaraya yerleşmiştir.

2005 yılında,deneyim ve tecrübelerini diğer bir sektör olan eğitici oyun gereçlerine taşıyarak, KING KIDS markası ile oyun grupları üretimine geçmiştir.

Yıllardır Türkiye’nin lider markalarına güneş şemsiyeleri için tasarımlar yaparken,2012 yılında güneş şemsiyeleri üretiminede geçerek OD’S DISPLAY markası ile şemsiye alt bidonlarınıda içine alarak bu üç sektörde,Türkiye ve dünyada adından söz edilen bir firma haline gelmiştir. 20.000 m2. üretim tesisiyle 52 ülkeye ihracat yapan firma,ülke ekonomisine yaptığı katkının haklı gururunu yaşamaktadır.

related projects